Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 35 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Weinsberg R47 CARABUS 600 -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Vähän ajettu ja luotettava matkakumppani, joka tarjoaa harvinaisen pohjaratkaisun ja mukavat puitteet reissuille. Ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät ajosta leppoisaa, ja nahkasisusta tuo ripauksen luksusta. Kääntyvät Pilot-istuimet ja pöytäryhmä takaavat mukavat hetket pysähdyksillä. Parivuode ja ylävuode tarjoavat hyvät unet, ja polkupyöräteline mahdollistaa pyöräretket kohteessa. Älä missaa tätä Weinsberg R47 CARABUS 600 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OZU-812 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 9.6.2025 |
| Ajomäärä | 89000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R47 CARABUS 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- HARVINAINEN POHJARATKAISU!
- Aj. 89 tkm
- ALV-vähennyskelpoinen
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Pimennys vekkiverhot ohjaamossa
- Sähkölasit
- Stereot
- Kääntyvät Pilot- istuimet
- Pöytäryhmä
- Liesi
- Jääkaappi
- WC
- Suihku
- Nahkasisusta
- Trumatic lämmitys kaasulla
- Parivuode
- Ylävuode
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- 1 x alumiinivanteet
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 599 cm
- Korkeus 258 cm
- Omapaino 2740 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- (Tuotu käytettynä: Saksa)
- TÄSTÄ HYVÄ RETKEILYAUTO 4:LLE!
- UUDET SEKÄ KÄYTETYT MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT SEINÄJOELLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.6.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.6.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 307 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2740 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI